Przegląd piosenki przedszkolnej…
09.06.2019 przedszkole_slesin_2012 102
09.06.2019

6 czerwca w Nakielskim Ośrodku Kultury odbył się przegląd piosenki przedszkolnej "Śpiewamy dla taty i mamy" dla przedziału wiekowego dzieci od  3- 6 lat.  Przegląd został zorganizowany po raz trzeci przez przedszkole Wesoła Piątka. Głównym celem mini festiwalu muzycznego jest przede wszystkim odkrywanie, promowanie i prezentowanie młodych talentów na scenie, jak również wzmacnianie więzi rodzinnych. Nasze przedszkole w tym roku reprezentowały: Antonina F. oraz Tymoteusz B. z grupy "Słoneczek",  Tosia oraz Tymek  zaprezentowali utwór pt. ‘’Ti Amo”. Duet zaprezentował się wspaniale, a ich występy zostały nagrodzone gromkimi brawami. Serdecznie gratulujemy dzieciom ogromnej odwagi i umiejętności oraz chęci zaprezentowania się szerszej publiczności na scenie !