Pluszowe Misie świętują!
26.11.2018 przedszkole_slesin_2012 806

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku... Każdy posiada lub posiadał ulubionego pluszowego misia. Jest to jedna z ulubionych zabawek wszystkich dzieci. potrzebny do zabawy, zasypiania, odpędzania smutków i lęków. Ten pluszowy przyjaciel dzieci 25 listopada obchodził swoje święto. Nasze przedszkolaki obchodziły Dzień Misia w Wiejskim Domu Kultury razem z panią Agnieszką i przede wszystkim swoimi misiami. Wspólne zabawy, konkursy, prace plastyczne i zajadanie miodku- przysmaku wszystkich misiów- dostarczyły dzieciom wiele radości. Przyniesione przez dzieci misie również wyglądały na zadowolone! Na kolejne swoje święto misie muszą czekać cały rok... Ale będzie to rok pełen zabaw, uśmiechów i przytulania ze swoimi przyjaciółmi- dziećmi!