"Jeżyki" w bibliotece
21.10.2018 przedszkole_slesin_2012 628
21.10.2018

W tym roku szkolnym dzieci z grupy "Jeżyków" ponownie otrzymały zaproszenie do udziału w zajęciach bibliotecznych. Pani Wioletta przygotowała cykl spotkań dzieci z magicznym światem książek. Pierwsze zajęcia były przypomnieniem czym jest biblioteka, w jaki sposób z niej korzystamy, jak wygląda praca w bibliotece. Kolejne zajęcia przebiegły pod znakiem obchodów urodzin Kubusia Puchatka. Aż trudo uwierzyć, że wiecznie młody przyjaciel wszystkich dzieci, ma już 92 lata! Dzieci przyniosły do biblioteki maskotki Kubusia Puchatka i jego przyjaciół. Gdy przedszkolaki przybyły do biblioteki, pan listonosz dostarczył list od samego Kubusia Puchatka. To dopiero była niespodzianka! Pani Wioletta przygotowała dla dzieci zabawy i konkursy, aby uświetnić urodziny misia. Byo to wspaniały, wesoły poranek w bibliotece. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i niecierpliwie oczekujemy dalszych spotkań.