"Księżniczka na ziarknu grochu"
14.10.2018 przedszkole_slesin_2012 622

"Powiem Wam coś w sekrecie. Był sobie raz król na świecie, przy królu była królowa, a przy nich syn-pusta głowa". Tak rozpoczęło się przedstawienie, na które wybrały się grupy "Jeżyków" i "Skrzatów". Nowatorska adaptacja z tekstem Jana Brzechwy, na podstawie baśni H.Ch. Andersena, była pełna koloru i dobrej zabawy. Poza olbrzymią dawką humoru bajka zawierała w sobie przesłanie, że marzenia się spełniają. trzeba tylko mocno w nie wierzyć! Całość oprawiona była tańcem i piosenkami. W trakcie bajki dzieci mogły podziwiać rodzinę królewską tańczącą hip-hop. Podczas tańca poduszek księżniczka zaprosiła widzów do wspólnego zaśpiewania piosenki. Dzieci spędziły czas radośnie i zadowolone wracały do przedszkola.