Dzień Przedszkolaka 2018
24.09.2018 przedszkole_slesin_2012 505
24.09.2018

20 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji w naszym przedszkolu również świętowaliśmy. Dzieci wzięły udział w zabawach i konkursach.U "Słoneczek" odbył się "kolorowy dzień". Oczywiście wszystkie maluszki ubrały się na żółto. Zajęcia edukacyjne odbyły się pod znakiem słońca i koloru żółtego. Grupa "Jeżyków" własnorecznie stworzyła makietę wspaniałego "Miasta przedszkolaków". W mieśnie znalazły się kolorowe trawniki i wesołe domki, które pieczołowicie wykonały dzieci. W nagrodę wszystkie "Jeżyki" otrzymały pamiątkowe medale "Wspaniałego Przedszkolaka". Nie zabrakło również słodkiej niespodzianki dla przedszkolaków. Naszym dzielnym przedszkolakom życzymy dużo zdrowia, ciekawych zabaw i przygód oraz spełnienia wszystkich marzeń!