"Olimpiada na wesoło"
15.06.2018 przedszkole_slesin_2012 224

14 czerwca przedszkolaki razem w Panią Magdą Zakurzewską wybrały się na wycieczkę do Karnowa. W tym dniu na boisku szkolnym w Zespole Szkół  Specjalnych czekało na grupę ,,Skrzatów” mnóstwo atrakcji m.in. alpaki, które przedszkolaki mogły nakarmić smakołykami w postaci zdrowych marchewek, pokaz eksperymentów chemicznych z udziałem dzieci, a także odbyła się ,,Olimpiada na wesoło”. Nasze przedszkole dumnie reprezentowali  zawodnicy z grupy ,,Skrzaty”, biorący udział  m.in. w takich  konkurencjach jak bieg slalomem, wyścig taczek, bieg z woreczkiem, wyścig farmerów, skoki dodawane, mumia, bieg w workach. Nasi starszacy okazali się niezawodni zajmując zaszczytne drugie miejsce. Serdecznie gratulujemy!