"Słoneczka" w bibliotece
28.05.2018 przedszkole_slesin_2012 208
28.05.2018

W ramach cycklicznych zajęć bibliotecznych maluszki ponownie odwiedziły ślesińską bibliotekę. Tym razem otrzymaliśmy zaproszenie od pani Wioletty. Przedszkolaki z wielką chęcią powędrowały do biblioteki na spotkanie z ciekawymi książkami. Pani Wioletta przygotowała dla dzieci magiczne okienko, które wyczarowywało bajki. Dzieci wypowiadały specjalne zaklęcie - wówczas okienko z bajkami otwierało się. Przedszkolaki były zachwycone! Po wysłuchaniu bajek z magicznego okienka nadszedł czas na oglądanie książeczek. Pani Wioletta przygotowała zestaw książek z ulubionymi bohaterami dzieci. Wszyscy oglądali je z wielkim zainteresowaniem. To był bardzo ciekawy poranek w bibliotece - serdecznie dziękujemy za miłe zaproszenie.