Śniadanie Wielkanocne
26.03.2018 przedszkole_slesin_2012 734
22.03.2018

Śniadanie Wielkanocne  to już wieloletnia tradycja w naszym przedszkolu. W tym roku również wszystkie dzieci oraz pracownicy przedszkola wspólnie świętowali. Już od rana trwały gorączkowe przygotowania - z kuchni roznosiły się smakowite zapachy, na stołach pojawiły się świąteczne dekoracje, zaś dzieci z niecierpliwością ustawiały koszyczki dla zajączka. Gdy wszystko było gotowe zasiedliśmy do stołów. Pani dyrektor Ewa Miłosierna złożyła świąteczne życzenia wszystkim dzieciom i personelowi i zaprosiła do śniadania. Był tradycyjny żurek, biała kiełbasa, baby, mazurki oraz oczywiście jajka. W przedszkolu zrobiło się rodzinnie i uroczyście. Po śniadaniu przedszkolaki pobiegły sprawdzić, czy przygotowane koszyczki wypełniły się słodkościami.. Zajączek nie zawiódł - dzieci były zachwycone.