Przedstawienie cyrkowe
14.01.2018 przedszkole_slesin_2012 882
14.01.2018

Nasze przedszkole odwiedzili artyści cyrkowi. Wszystkie dzieci - począwszy od maluchów aż do starszaków - z zapartym tchem śledziły występy pary cyrkowców. Pokaz artystyczny zawierał m.in. pokaz żonglerki, akrobacje i iluzję. Klaun swym miłym, a zarazem zabawnym wyglądem wzbudzał radość dzieci. Jego żartobliwe pokazy powodowały na sali szczery śmiech i aplauz. Z kolei tancerka swym wygimnastykowanym ciałem wzbudzała zachwyt i zdziwienie dzieci. Najbardziej zapierająca dech w piersiach chwila nastąpiła, gdy artystka pojawiła się z wężem . Artyści zaprosili także naszych przedszkolaków do wspólnych występów. Szczególnie dużo emocji wzbudził króliczek, którego dzieci mogły dotknąć. Przedszkolaki doskonale się bawiły, oglądając występy cyrkowców i nagradzały artystów gromkimi brawami.