Wizyta Gwiazdora oraz "Jasełka"
20.12.2017 przedszkole_slesin_2012 806
20.12.2017

Tego samego dnia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dzieci z najstarszej grupy "Skrzatów" zaprosiły swoich rodziców na "Jasełka Bożonarodzeniowe".

Swoją obecnością zaszczycili nas również: pani Bernadetta Nowaczyk - sołtys wsi Ślesin, pani Halina Mnichowska - radna Miasta i Gminy Nakło nad Notecią oraz pani Sylwia Fac - przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Ślesinie.

Pani dyrektor Ewa Miłosierna powitała przybyłych gości, złożyła wszystkim świąteczne życzenia i zaprosiła do obejrzenia scenki z narodzin Jezusa, którą przygotowały dzieci pod czujnym okiem - pani Jolanty Duchalskiej i pani Magdaleny Zakurzewskiej.

Przedszkolaki wspaniale wcieliły się w role Maryi, Józefa, królów, aniołków i pasterzy. Występy dzieci wywołały wzruszenie na twarzach zaproszonych gości, którzy nagrodzili ich gromkimi brawami. Zgodnie z tradycją, na koniec był opłatek, świąteczne życzenia i poczęstunek. Panowała bardzo miła i  świąteczna atmosfera.

Serdecznie dziękujemy przybyłym gościom za słodkie upominki dla dzieci.