Kiedy nadejdzie świąteczny czas...
14.12.2017 przedszkole_slesin_2012 660

W naszym przedszkolu ciąg dalszy przygotowań do świąt. Dzieci z grup "Słoneczka" i "Skrzaty" zaprosiły swoich najbliższych na zajęcia warsztatowe. Rodzice jak zawsze nie zawiedli i przybyli bardzo licznie. Były również babcie, a nawet ciocie. Podczas zajęć powstały przepiękne świąteczne ozdoby. Maluchy z grupy "Słoneczek" wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój śpiewając piosenki o choince. Po występie wszyscy zabrali się do pracy i powstały urocze aniołki, które będą wspaniałą świąteczną dekoracją. Starszaki z grupy "Skrzatów" ozdabiały bombki, wykonały filcowe ozdoby choinkowe oraz świąteczne stroiki. Wszystkie ozdoby są niepowtarzalne i powstawały w radosnej, rodzinnej atmosferze. W naszym przedszkolu naprawdę już czuć, że wielkimi krokami zbliżają się święta!