Pasowanie na przedszkolaka
20.11.2017 przedszkole_slesin_2012 775

Nasze drogie "Słoneczka" są już prawdziwymi przedszkolakami! Dzieci z najmłodszej grupy zaprosiły do przedszkola swoich rodziców na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Dzieci zaprezentowały umiejętności zdobyte w przedszkolu. Miały do wykonania różne zadania- ustawiały się pociąg, koło, śpiewały piosenki, tańczyły, recytowały wierszyki. Jednym z zadań było posprzątanie zabawek. Z wszystkich zadań przedszkolaki wywiązały się znakomicie, zaś rodzice nagradzali swoje pociechy gromkimi brawami. Po prezentacji umiejętności dzieci złożyły  ślubowanie. Pani dyrektor Ewa Miłosierna przystąpiła do ceremonii pasowania. Każdy kto został dotknięty "magicznym ołówkiem" może od tej chwili nazywać się "prawdziwym przedszkolakiem". Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, odznaki oraz kuferki ze słodyczami. Na słodkim poczęstunku nie zabrakło pysznego tortu. Z pewnością będzie to jeden z niezapomnianych dni w życiu naszych pzedszkolaków.