Ruszaj się z Lionfitness
24.10.2017 przedszkole_slesin_2012 602

Drodzy Rodzice!

Dobrze wiecie jak ważnym aspektem życia codziennego jest zdrowe żywienie i regularna aktywność fizyczna. Statystyki biją na alarm: ponad 25% dzieci i ponad 50% dorosłych ma w Polsce nadwagę lub otyłość!!! Nie możemy obok takich danych przechodzić obojętnie. Wiemy jednak, że wprowadzenie odpowiedniej diety i aktywności to trudne do realizacji przedsięwzięcie J Dlatego nasze Przedszkole dołączyło do projektu „Ruszaj się z Lionfitness”

W ramach programu, eksperci – wykwalifikowani dietetycy i trenerzy, opracowują diety dopasowane do indywidualnych potrzeb oraz plany treningowe – uwzględniając możliwości danej osoby. Poniższy filmik w najlepszy sposób obrazuje, czym jest Lionfitness: https://www.youtube.com/watch?v=gjZpCilsLaU

Jak dołączyć do projektu? Aby wziąć udział w projekcie należy skontaktować się z ekspertem Lionfitness i zgłosić chęć przystąpienia do programu. Wszyscy Rodzice dzieci z naszego przedszkola chcący wprowadzić zmiany w swoim trybie życia otrzymają wsparcie ekspertów oraz bezpłatny dostęp do diety i treningu on-line z trenerem na żywo na okres 4 lub 12 tygodni.

Szczegóły programów dietetyczno-treningowych dostępne są na stronie www.lionfitness.pl. Podejmij wyzwanie już dziś!

Zgłoś się po swój bezpłatny pakiet dietetyczno-treningowy. Wyślij maila na adres: W treści koniecznie napisz do którego przedszkola chodzi twoje dziecko i w jakiej miejscowości się ono znajduje. Gorąco zachęcamy do udziału w programie