Pożegnanie Starszaków
22.06.2017 przedszkole_slesin_2012 231
22.06.2017

W dniu 20 czerwca  w naszym Przedszkolu odbyło się uroczyste pożegnanie dzieci z grupy „0”. Specjalnie na tę okazję dzieci wraz z panią Jolantą Duchalską przygotowały program artystyczny. Dały wspaniały popis swoich umiejętności podczas przedstawienia muzycznego pt „Morska podróż marzeń”. Rodzice byli pod wielkim wrażeniem występów swoich pociech, które nie tylko śpiewały,  recytowały wiersze ale również tańczyły. Przybyli na uroczystość goście nie kryli łez wzruszenia. Po części artystycznej dyrektor Przedszkola pani Ewa Miłosierna wręczyła dzieciom dyplomy, książki i słodkie „rożki obfitości”. Podziękowała rodzicom za owocną współpracę, a sześciolatkom życzyła samych sukcesów w szkole, uśmiechu  na każdy dzień i udanych wakacji. Największą atrakcją dla  dzieci  był wspaniały tort czekoladowy, który wszystkim bardzo smakował . Przed naszymi dziećmi rozpoczyna się długa szkolna droga. Wkraczają na nią wspaniale przygotowani, ufni i ciekawi świata. Wszystkiego najlepszego Nasi Kochani!