PIKNIK RODZINNY
07.06.2017 przedszkole_slesin_2012 282
06.06.2017

Piknik Rodzinny wpisał się na stałe w harmonogram uroczystości ślesińskiego Przedszkola. Tradycyjnie od kilku lat dzieci i ich rodzice spotykają się na placu zabaw, aby uczcić Dzień Mamy, Taty i Dziecka. Celem  pikniku jest integracja dzieci i rodziców oraz propagowanie spędzania wolnego czasu z rodziną na świeżym powietrzu. Na ten specjalny dzień na dzieci i ich rodziców czekało wiele atrakcji: ciasto, kiełbaski z grilla, wata cukrowa, dmuchany zamek i zjeżdżalnia. O oprawę  muzyczną i dobre samopoczucie uczestników zadbał DJ „Dombek”. Cała uroczystość przebiegła w atmosferze radości i zadowolenia, o czym świadczyły uśmiechy na twarzach zarówno dzieci jak i rodziców. To był dzień pełen wrażeń!