Święto Babci i Dziadka
04.02.2019 przedszkole_slesin_2012 347
04.02.2019

Chociaż za oknem zima- w serduszkach naszych przedszkolaków gorąco. Zaprosiły do przedszkola swoje babcie i dziadków z okazji ich święta. To jeden z najpiękniejszych dni w roku. Dzieci już od długiego czasu przygotowywały się do uroczystości - uczyły się wierszyków i piosenek, samodzielnie wykonywały niespodzianki dla babć i dziadków. Każda grupa przedszkolaków przedstawiła swój program artystyczny. Dumni dziadkowie ze wzruszeniem obserwowali występy swoich milusuińskich. Natępnie dzieci wręczyły przygotowane prezenty.SZczególnie wesoło było, gdy dzieci wraz ze swoimi dziadkami brały udział w konkursach i zabawach. Śmiechom i radości nie było końca. Ale najprzyjemniejsza była oczywiście możliwość przytulenia się do babci i dziadka podczas słodkiego poczęstunku.