W krainie krasnoludków
18.06.2018 przedszkole_slesin_2012 476

Maluszki z grupy "Słoneczek", wraz z wychowawczynią, zaprosiły swoich rodziców na zajęcie otwarte pt. "W krainie krasnoludków". Zajęcie odbyło się na przedszkolnym placu zabaw. Aby wprowadzić swoich rodziców w zaczarowany świat krasnoludków - dzieci zaśpiewały piosenki o tych małych, wesołych stworzonkach. Rodzice z entuzjazmem włączyli się w tańce i śpiewanie krasnoludkowych piosenek. Później nie pozostało nic innego, jak tylko stworzyć na placu zabaw krainę krasnoludków. Wszyscy wykazali się kreatywnością i wspaniałym talentem plastycznym. Pomiędzy drzewami pojawiły się domki krasnoludków, grzybki, kolorowe kwiatki i oczywiście portrety krasnali. Przedszkolny plac zabaw zrobił się jeszcze bardziej kolorowy i bajkowy. To był wspaniały poranek. Serdecznie dziękujemy rodzicom za liczne przybycie i wspólną zabawę!