Zabawy w Family Parku
14.03.2017 przedszkole_slesin_2012 372
14.03.2017

Przedszkolaki ze Ślesina wraz ze swoimi paniami wybrały się do Family Parku w Bydgoszczy. Jest to miejsce, gdzie pod bacznym okiem animatorów dzieci poznają świat przez zabawę. Przez kilka godzin maluchy mogły skakać, rzucać, zjeżdżać. Miały możliwość skorzystania z mnóstwa atrakcji takich jak: tęczowa zjeżdżalnia, labirynty, kręgle, basen z kolorowymi piłeczkami oraz samochodziki akumulatorowe. Atrakcje przygotowane dla dzieci dostarczyły im niezapomnianych wrażeń. Niestety wyznaczony czas szybko minął i przedszkolaki  musiały opuścić salę zabaw. Były zmęczone,  ale zadowolone i pełne wrażeń .W Family Parku spędziły wyjątkowe chwile, którym towarzyszyła wspaniała zabawa, relaks i aktywny wypoczynek.