Pani fryzjerka w przedszkolu
23.02.2017 przedszkole_slesin_2012 377
23.02.2017

W tym tygodniu nasze przedszkole odwiedziła pani Sylwia- mama Zuzi z grupy "Słoneczek". Pani Sylwia jest z zawodu fryzjerką i urządziła specjalnie dla naszych przedszkolaków prawdziwy salon fryzjerski. Pokazała dzieciom narzędzia i akcesoria fryzjerskie, opowiedziała o swojej pracy. Przyniosła również "główki treningowe", na których każdy mógł stworzyć wymyśloną przez siebie fryzurę. Dzięki temu dziewczynki mogły się poczuć jak prawdziwe fryzjerki. Na koniec każdy chętny przedszkolak mógł zamówić sobie wybraną fryzurę, a pani Sylwia cierpliwie wyczarowywała ją. Chłopcy najczęściej wybierali "irokeza', natomiast u dziewczynek powodzeniem cieszyły się różne rodzaje warkoczyków. Nasze przedszkolaki z dumą prezentowały nowe fryzury. Serdecznie dziękujemy pani Sylwii za poświęcony czas i bardzo ciekawe spotkanie.