Święto Babci i Dziadka
20.01.2017 przedszkole_slesin_2012 467
19.01.2017

Nasze przedszkolaki zaprosiły swoje babcie i dziadków, aby uczcić ich święto. Uroczystość rozpoczęła się od złożenia serdecznych życzeń wszystkim babciom i dziadkom. Dzieci z poszczególnych grup przygotowały piosenki i wierszyki, które pięknie zaprezentowały zaproszonym gościom. Wręczyły także własnoręcznie wykonane upominki. Niejedna babcia otarła łzę wzruszenia... Po słodkim poczęstunku nadszedł czas na wspólną zabawę. Były wspólne tańce, zabawy, konkursy. Babcie i dziadkowie otrzymali do wykonania różne zadania, z którymi doskonale sobie poradzili. Największą atrakcją okazało się zamykanie dzieci z babcią lub dziadkiem w ogromnej bańce mydlanej. Spotkanie w przedszkolu było okazją do wspaniałej, beztroskiej zabawy z wnuczętami.